Tournament Schedule

Room A B C D
Teams St. Roberts
MGCI
Mustang
611
Pentaquarks
limerence...
UTS sigma
UTS pi
Jurors Clara Chung (Chair)
Adam Adam
Yeuhyun Kim
Liam Haas-Neill
Evelyn Macdonald
Juror 3
Sarah Torrie (Chair)
Alex Bercik
Daniela Angulo Murcillo
Carlos Enrique Moguel Lehmer
Michael Poon
Neell Young
Marisca Vanderkamp (Chair)
Darby Bates
Nazim Boudjada
Zihe An
Padmakala Mohan
Armanpreet Pannu (Chair)
Aris Spourdalakis
Wentao Cui
Ruchir Tullu
Ben Lau
Juror 4
Volunteers v002 CaYPT
v001 CaYPT
v007 CaYPT
v003 CaYPT
v006 CaYPT
v005 CaYPT
v004 CaYPT
v008 CaYPT
Room A B C D
Teams UTS pi
611
UTS sigma
limerence...
Mustang
MGCI
Pentaquarks
St. Roberts
Jurors Clara Chung (Chair)
Adam Adam
Daniela Angulo Murcillo
Carlos Enrique Moguel Lehmer
Ben Lau
Juror 3
Sarah Torrie (Chair)
Naman Gupta
Yeuhyun Kim
Liam Haas-Neill
Padmakala Mohan
Juror 4
Marisca Vanderkamp (Chair)
Deepak Chandan
Darby Bates
Nazim Boudjada
Michael Poon
Neell Young
Armanpreet Pannu (Chair)
Aris Spourdalakis
Wentao Cui
Zihe An
Evelyn Macdonald
Volunteers v002 CaYPT
v001 CaYPT
v007 CaYPT
v003 CaYPT
v006 CaYPT
v005 CaYPT
v004 CaYPT
v008 CaYPT
Room A B C D
Teams Pentaquarks
UTS sigma
UTS pi
MGCI
St. Roberts
611
Mustang
limerence...
Jurors Clara Chung (Chair)
Naman Gupta
Yeuhyun Kim
Liam Haas-Neill
Padmakala Mohan
Juror 4
Sarah Torrie (Chair)
Adam Adam
Daniela Angulo Murcillo
Carlos Enrique Moguel Lehmer
Ben Lau
Juror 3
Marisca Vanderkamp (Chair)
Aris Spourdalakis
Wentao Cui
Zihe An
Evelyn Macdonald
Armanpreet Pannu (Chair)
Deepak Chandan
Darby Bates
Nazim Boudjada
Michael Poon
Neell Young
Volunteers v002 CaYPT
v001 CaYPT
v007 CaYPT
v003 CaYPT
v006 CaYPT
v005 CaYPT
v004 CaYPT
v008 CaYPT
Room A B C D
Teams UTS sigma
St. Roberts
UTS pi
limerence...
Mustang
Pentaquarks
MGCI
611
Jurors Clara Chung (Chair)
Aris Spourdalakis
Wentao Cui
Ruchir Tullu
Neell Young
Sarah Torrie (Chair)
Jesse Velay-Vitow
Yeuhyun Kim
Liam Haas-Neill
Padmakala Mohan
Juror 4
Marisca Vanderkamp (Chair)
Alex Bercik
Darby Bates
Nazim Boudjada
Zihe An
Evelyn Macdonald
Armanpreet Pannu (Chair)
Adam Adam
Daniela Angulo Murcillo
Carlos Enrique Moguel Lehmer
Michael Poon
Juror 3
Volunteers v002 CaYPT
v001 CaYPT
v007 CaYPT
v003 CaYPT
v006 CaYPT
v005 CaYPT
v004 CaYPT
v008 CaYPT
Room A B C D
Teams Mustang
UTS pi
UTS sigma
611
St. Roberts
limerence...
Pentaquarks
MGCI
Jurors Clara Chung (Chair)
Alex Bercik
Darby Bates
Nazim Boudjada
Zihe An
Neell Young
Sarah Torrie (Chair)
Jesse Velay-Vitow
Yeuhyun Kim
Liam Haas-Neill
Padmakala Mohan
Juror 4
Marisca Vanderkamp (Chair)
Aris Spourdalakis
Wentao Cui
Ruchir Tullu
Evelyn Macdonald
Armanpreet Pannu (Chair)
Adam Adam
Daniela Angulo Murcillo
Carlos Enrique Moguel Lehmer
Michael Poon
Juror 3
Volunteers v002 CaYPT
v001 CaYPT
v007 CaYPT
v003 CaYPT
v006 CaYPT
v005 CaYPT
v004 CaYPT
v008 CaYPT
Room A
Teams Pentaquarks
UTS sigma
UTS pi
Jurors Jesse Velay-Vitow
Aris Spourdalakis
Darby Bates
Daniela Angulo Murcillo
Nazim Boudjada
Carlos Enrique Moguel Lehmer
Liam Haas-Neill
Zihe An
Michael Poon
Evelyn Macdonald
Volunteers v002 CaYPT
v001 CaYPT



Flask powered